Trailer No Man's Sky prezentuje multiplayer i kamerę TPP

Oraz szereg ulepszeń z aktualizacji Next.

Już 24 lipca No Man's Sky debiutuje na Xbox One, a premierze towarzyszy też największa do tej pory aktualizacja gry na wszystkich platformach. Nowy trailer prezentuje najważniejsze elementy wersji Next.

Najbardziej istotny jest oczywiście multiplayer. Razem z innymi graczami można eksplorować galaktykę i budować bazy - w dowolnym miejscu na każdej planecie. Patch wprowadzi też widok zza pleców postaci czy zza pojazdu.

Inne nowości to modyfikacja wyglądu postaci, rozbudowane walki kosmiczne, a także ulepszona oprawa graficzna - twórcy zadbali o bogatsze w detale elementy otoczenia i statki.

Budowanie baz jest już obecne w grze, ale dzięki nowej aktualizacji otrzymamy setki dodatkowych elementów do konstrukcji i znaczne zwiększenie maksymalnej możliwej wielkości struktur.

Pojawi się też możliwość kierowania własną flotą wielkich okrętów kosmicznych i wysyłanie ich do różnych regionów, by pomagały nam w eksploracji nieznanej galaktyki.

Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie No Man's Sky.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami