Powstaje God of War 2 - studio poszukuje projektanta nowych bogów

Zakorzenionych w mitologii.

Twórcy wydanego 20 kwietnia God of War już wcześniej sugerowali powstanie kontynuacji opowieści. Nowe ogłoszenie o pracę wskazuje, że Santa Monica najwyraźniej pracuje już nad sequelem.

Informacja pochodzi z oficjalnej strony twórców produkcji. Zespół poszukuje specjalisty - artysty koncepcyjnego - który zaprojektuje nowe postaci, przedmioty, stworzenia i bogów.

Choć we wpisie nie wspomniano dosłownie, nad jakim tytułem pracuje studio, informacja o bogach jest sugestywna. Zaprojektowane postaci będą ponadto związane z mitologią i zakorzenione w historii - to wyraźnie zwiastuje powrót Kratosa i jego syna.

godd
Jakich nowych bogów spotkają bohaterowie na swojej drodze?

Na pewno możemy wykluczyć DLC - twórcy podkreślili już, że nie mają w planach opracowania żadnych dodatków, ponieważ gra jest według nich kompletna.

Wydany wyłącznie na PlayStation 4 God of War odniósł sukces - jeszcze w ciągu miesiąca po premierze sprzedaż osiągnęła poziom 5 milionów egzemplarzy.

Reklama

Skocz do komentarzy (18)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (18)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami