FIFA 19 - nowy zwiastun prezentuje Cristiano Ronaldo w barwach Juventusu

Portugalczyk we włoskim klubie.

EA Sports zareagowało na niedawny transfer Cristiano Ronaldo do Juventusu Turyn. Przedstawiciele firmy opublikowali zwiastun gry FIFA 19 prezentujący piłkarza w barwach nowego klubu.

Udostępnione na profilu piłkarskiej serii w serwisie Twitter nagranie przedstawia Portugalczyka w towarzystwie innych zawodników włoskiej drużyny. W filmie obecni są między innymi Douglas Costa, Paulo Dybala i Giorgio Chiellini.

Ronaldo jest „twarzą” cyklu rozwijanego przez EA Sports. W dotychczasowych materiałach promocyjnych - w tym reklamach ofert przedpremierowych - piłkarz przedstawiany był w stroju swojego poprzedniego zespołu, czyli Realu Madryt.

Póki co nie ujawniono oficjalnej okładki gry. Nie jest więc jasne, czy wizerunek portugalskiego sportowca - tak jak w przypadku ubiegłorocznej odsłony - pojawi się na pudełku powstającej produkcji, aczkolwiek jest to prawdopodobne.

FIFA 19 zadebiutuje 28 września na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami