Nowi przeciwnicy z trzeciego dodatku do Destiny 2 w materiale wideo

Wzgardzeni.

Wzgardzeni to nowa frakcja przeciwników, z którymi fani Destiny 2 zmierzą się w trzecim dodatku do gry. Rozszerzenie Porzuceni debiutuje na początku września.

W materiale wideo serwisu Game Informer, projektanci opowiadają o tych niebezpiecznych bandytach i wyrzutkach. Wzgardzeni powstali na skutek ożywienia zabitych Upadłych. Wyglądają jednak inaczej i - co najważniejsze - zupełnie inaczej walczą.

W filmie widzimy przeciwników z tarczami i strzelbami, wrogów przypominających pajęczaki, a także agresywnych kosmitów z płonącymi, wybuchowymi latarniami na łańcuchach.

Przywódcy Wzgardzonych, z którymi zmierzymy się co jakiś czas, będą stanowić spore wyzwanie. Na pole walki przyzwą różne totemy, które wpłyną na potyczkę.

Nowy dodatek wprowadzi do gry kolejne strefy do eksploracji, aktywności grupowe, tryb Gambit (łączący walki PvP oraz walkę z kosmitami) i niespotykane wcześniej rodzaje uzbrojenia.

Ponadto, aktualizacja towarzysząca dodatkowi zmieni w znaczący sposób system wyposażenia, znosząc ograniczenia dotyczące niektórych broni - w teorii możliwe ma być noszenie jednocześnie 2-3 różnych strzelb.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami