Call of Duty: Black Ops 4 - testy trybu sieciowego startują 3 sierpnia

We wrześniu beta wariantu Blackout.

Activision ujawniło szczegóły na temat testów Call of Duty: Black Ops 4. Firma zorganizuje dwie bety - dla tradycyjnego trybu wieloosobowego oraz wzorowanego na grach typu battle royale wariantu Blackout.

Pierwsza odbędzie się w przyszłym miesiącu, ale na konsolach ze strzelanką zapoznają się tylko osoby, które zamówiły tytuł przed premierą. Wydarzenie podzielono na kilka etapów, w których twórcy udostępnią produkcję posiadaczom kolejnych platform sprzętowych.

Pełna rozpiska z datami i godzinami prezentuje się następująco:

  • PS4 - początek 3 sierpnia o 19:00, koniec 6 sierpnia o 19:00
  • PS4 i Xbox One - początek 10 sierpnia o 19:00, koniec 13 sierpnia o 19:00
  • PC (wczesny dostęp dla pre-orderów) - początek 10 sierpnia o 19:00
  • PC (otwarta beta) - początek 11 sierpnia o 19:00, koniec 13 sierpnia o 19:00

Testerzy sprawdzą sześć map oraz kilka trybów rozgrywki, w tym zespołowy deathmatch, Domination, Hardpoint, i Search & Destroy. Pojawi się też nowy wariant o nazwie Control, w którym gracze staną przed zadaniem realizowania wskazanych celów, a cała drużyna otrzyma wspólną liczbę żyć.

Zainteresowani zapoznają się również z modyfikacjami w rozgrywce, wśród których nie zabraknie innowacji w systemie wyposażenia. Do tego niedostępne w poprzedniej części rodzaje Specjalistów.

Beta Blackout - także skierowana do osób zamawiających strzelankę przed premierą - odbędzie się zaś we wrześniu, aczkolwiek dokładnych terminów na razie nie ujawniono. W pierwszej kolejności tryb battle royale przetestują posiadacze konsoli PS4.

Pełna wersja Call of Duty: Black Ops 4 ukaże się 12 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami