Na kanale hiszpańskiego oddziału IGN opublikowano jedenastominutowy fragment rozgrywki z Darksiders 3 - kolejnej gry z serii skupiającej się na efektownej walce i prostych zagadkach. Zaprezentowano Furię w akcji - zobaczymy jej unikalne zdolności bojowe i akrobatyczne.

Bohaterka przemieszcza się wzdłuż zniszczonego metra, przechodząc następnie do rozległej jaskini. Rozgrywka opiera się na pokonywaniu kolejnych demonów i zbieraniu znalezionych przedmiotów. Nie zabraknie kombinacji, jak w poprzednich częściach serii.

Furia może łapać mniejsze stworzenia, pozwolić im się „naładować”, a następnie rzucić, używając jak bomby. Pozwala to zniszczyć blokady na przejściach.

Jest również walka z trudniejszym przeciwnikiem. Duży insekt potrafi przyzywać mniejszych pobratymców, a także szarżować w stronę bohaterki, co wojowniczka odpowiednio wykorzystuje.

Zobacz: Darksiders 3 - Poradnik, Solucja

Gra zadebiutuje 27 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Furia trafia na Ziemię z zadaniem zniszczenia Siedmiu Grzechów Głównych i przywrócenia równowagi między dobrem a złem.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz