Cristiano Ronaldo w kolejnym sezonie zagra w Juventusie - gwiazda Realu Madryt oficjalnie rozstaje się z hiszpańskim klubem. Może to skutkować pewnymi problemami dla Electronic Arts.

Nie ujawniono jeszcze oficjalnej okładki podstawowej wersji FIFA 19, ale reklamy ofert przedpremierowych ukazują między innymi edycję Mistrzowską, gdzie widać Ronaldo w stroju Realu.

Jeszcze w barwach „Królewskich” portugalski zawodnik występuje w opublikowanych do tej pory teaserach i zwiastunach.

fifa19

Nie wiadomo jeszcze, jak EA zareaguje na zaskakujące informacje o transferze. Oficjalne grafiki zostaną najprawdopodobniej przerobione, ale nie jest pewne, czy twórcy mają już odpowiednie zasoby, by przygotować kolejne, nowe trailery z Ronaldo.

Pozostaje także kwestia okładki. Portugalczyk był obecny na pudełku ubiegłorocznej odsłony cyklu, ale EA Sports stara się oferować co roku wizerunek innego piłkarza - choć możliwe, że okładka z Cristiano Ronaldo jest w planach, biorąc pod uwagę obecność zawodnika w innych materiałach graficznych związanych z FIFA 19.

Nowa odsłona cyklu debiutuje 28 września.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaFIFA 19 - Recenzja

Dynamiczna i wciągająca ewolucja serii.

FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Sztuczki, cieszynki, porady, najlepsi piłkarze, taktyka, FUT i nowości.

FIFA 19 - trening: podania

Podaj piłkę, by sięgnęła adresata.