FIFA 19 po transferze Cristiano Ronaldo do Juventusu

Co z okładką?

Cristiano Ronaldo w kolejnym sezonie zagra w Juventusie - gwiazda Realu Madryt oficjalnie rozstaje się z hiszpańskim klubem. Może to skutkować pewnymi problemami dla Electronic Arts.

Nie ujawniono jeszcze oficjalnej okładki podstawowej wersji FIFA 19, ale reklamy ofert przedpremierowych ukazują między innymi edycję Mistrzowską, gdzie widać Ronaldo w stroju Realu.

Jeszcze w barwach „Królewskich” portugalski zawodnik występuje w opublikowanych do tej pory teaserach i zwiastunach.

fifa19

Nie wiadomo jeszcze, jak EA zareaguje na zaskakujące informacje o transferze. Oficjalne grafiki zostaną najprawdopodobniej przerobione, ale nie jest pewne, czy twórcy mają już odpowiednie zasoby, by przygotować kolejne, nowe trailery z Ronaldo.

Pozostaje także kwestia okładki. Portugalczyk był obecny na pudełku ubiegłorocznej odsłony cyklu, ale EA Sports stara się oferować co roku wizerunek innego piłkarza - choć możliwe, że okładka z Cristiano Ronaldo jest w planach, biorąc pod uwagę obecność zawodnika w innych materiałach graficznych związanych z FIFA 19.

Nowa odsłona cyklu debiutuje 28 września.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami