Battlefield V - przedmioty kosmetyczne do zdobycia w wyzwaniach BF1

Droga do Battlefield V.

Dzięki serii specjalnych wyzwań, gracze Battlefield 1 mają okazję zdobycia przedmiotów kosmetycznych do wykorzystania w Battlefield V. To część rozpoczętej 7 lipca akcji odliczania czasu do premiery kolejnej odsłony wojennych strzelanek.

W grze zobaczymy nowe menu, które wskaże aktualne zadania. Za ukończenie otrzymamy skórki do broni czy przyspieszenie zdobywanego doświadczenia. Tygodniowe wyzwania to również szansa na otrzymanie nagrody, którą wykorzystamy wyłącznie po premierze Battlefield V, o ile oczywiście zakupimy produkcję.

Jak informowano już wcześniej, nowa strzelanka od DICE pozwoli graczom personalizować żołnierzy z własnej kompanii za pomocą specjalnych zestawów żołnierza, zawierających wzory kamuflaży, skórki na broń, hełmy i malowanie twarzy.

bf
Nagrody w wyzwaniu to unikatowe przedmioty

Sześć zestawów żołnierza otrzymamy zakupując Battlefielda V Edycji Deluxe, ale dwie paczki gracze zdobędą wyłącznie dzięki wspomnianym wyzwaniom (dzięki, GameSpot).

W ramach „Drogi do Battlefield V” otrzymamy też za darmo mapy do strzelanki osadzonej w czasie I wojny światowej oraz do Battlefielda 4. Jeszcze w tym miesiącu EA podaruje wszystkim rozszerzenie Apokalipsa.

Battlefield V zadebiutuje 19 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe, uzyskają dostęp do testów beta.

Produkcję czekają największe zmiany w serii od lat. Począwszy od braku lootboxów i przepustki premium, aż po usprawnienia rozgrywki: możliwość budowania, nowe animacje i sposób działania gadżetów oraz przemodelowany system zniszczeń i wybuchów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami