Yakuza Kiwami 2 otrzymało anglojęzyczne demo

Remake drugiej części cyklu.

Sega opublikowała na PS4 anglojęzyczne demo Yakuza Kiwami 2 - remake'u drugiej odsłony cyklu opowiadającego o losach członków japońskiej mafii.

Wersja próbna dostępna jest za darmo z poziomu cyfrowego sklepu PlayStation Store. Zainteresowani posiadacze konsoli Sony do pobrania mają pliki o łącznej wielkości nieco ponad 10 GB.

Demo pozwala graczom zapoznać się z początkowymi etapami produkcji. Istnieje również opcja przetestowania przygotowanych przez twórców mini-gier umożliwiających na przykład zabawę na wirtualnych automatach z Virtua Fighter 2 i Virtual On.

Tytuł bazuje na silniku szóstej odsłony serii, dzięki czemu zaoferuje lepszą względem oryginału oprawę graficzną. Jest też dodatkowy scenariusz, w którym pokierujemy Majimą Goro. Do tego odświeżony dubbing - głosu niektórym postaciom użyczyli nowi aktorzy.

Yakuza Kiwami 2 w Europie i Stanach Zjednoczonych ukaże się 28 sierpnia, a więc kilka miesięcy po premierze w Japonii, gdzie gra zadebiutowała w grudniu ubiegłego roku. Warto zaznaczyć, że dwie części serii wkrótce trafią na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami