Poszukiwanie ukrytych gwiazdek na mapie w Fortnite Battle Royale jest nieodłączną częścią wyzwań karnetu bojowego - nie inaczej jest w wyzwaniach 10 tygodnia w 4 sezonie.

Bez pomocy trudno jednak domyślić się, o co chodzi w wyzwaniu Szukaj między tytułami filmów. Dlatego też śpieszymy z wyjaśnieniem i poniżej wskazujemy, jak znaleźć wymagane miejsce.

Po znalezieniu gwiazdki nie można po prostu wyłączyć gry - pamiętajcie o tym. Musicie zginąć śmiercią naturalną: z rąk innego gracza albo przez obrażenia Burzy. Tylko wtedy wyzwanie będzie zaliczone.

Przypominamy też - 12 lipca rusza 5 sezon rozgrywek, a więc tylko do tego dnia macie jeszcze czas, by ukończyć wszystkie wyzwania 4 sezonu.

Gdzie jest złota gwiazda?

Przyznamy bez bicia, że nie wiemy, skąd wzięła się nazwa wyzwania. Wiemy jednak, gdzie znaleźć cel - zebraliśmy już gwiazdkę i możemy pokazać, gdzie się znajduje.

Na początku wskazanie miejsca na mapie:

fortgwiazdkamapa

Jak widać, gwiazdkę znajdziemy na wschód od Rozdroży Rupieci, przy pierwszym skrzyżowaniu dróg - a właściwie piaszczystych ścieżek. Gwiazda jest na trawniku od południowej strony ścieżki horyzontalnej. Pojawi się, gdy podejdziemy wystarczająco blisko.

fortgwiazdkalokacja

Jak widzicie na załączonym obrazku, miejsce to przyciąga też innych graczy, także uważajcie i przygotujcie się na walkę. Możecie odpuścić poszukiwania, jeżeli linia lotu autobusu prowadzi blisko tego punktu i poczekać na lepszą okazję.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały