Cyberpunk 2077 zaoferuje opcję skradania

Przemykanie wśród przeciwników i nie tylko. 

Przedstawiciele studia CD Projekt Red ujawnili, że powstający Cyberpunk 2077 pozwoli graczom na skradanie się oraz przemykanie wśród przeciwników.

Na oficjalnym profilu gry w serwisie Facebook jeden z internautów zapytał deweloperów, czy produkcja umożliwi ciche działania. W odpowiedzi twórcy potwierdzili, że taka opcja pojawi się w tytule (dzięki, PC GamesN).

Autorzy tłumaczą, że przeciwnicy nie zawsze będą świadomi obecności postaci gracza, więc staniemy przed szansą przekradnięcia się wśród niczego niepodejrzewających oponentów. Skorzystamy również z pułapek i wirusów (zapewne komputerowych).

Projektanci podkreślają, że planowanie ataku jest równie ważne, co samo starcie. Produkcja nigdy nie zmusi do zastosowania określonego stylu walki - my zdecydujemy, w jaki sposób rozprawić się z poszczególnymi wrogami.

Obecność elementów skradanki nie jest jednak zbyt wielkim zaskoczeniem. Opublikowane w maju na stronach CD Projekt Red ogłoszenia o pracę wskazywały, że polskie studio zamierza zaimplementować opcję zabawy „po cichu”.

Na tegorocznym E3 deweloperzy prezentowali grę za zamkniętymi drzwiami, co dostarczyło szeregu informacji na temat tytułu. W obecnej formie produkcja przypadła do gustu przedstawicielom mediów, choć pokazywana była w wersji wcześniejszej niż alfa.

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest znana, ale pozycja zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami