Hitman 2 w dniu premiery zaoferuje sześć lokacji

W planach zmiany w systemie działania monitoringu.

Twórcy powstającej gry Hitman 2 - bezpośredniej kontynuacji epizodycznej odsłony cyklu - poinformowali, że tytuł w dniu premiery zaoferuje łącznie sześć lokacji.

Liczbę map ujawnił w rozmowie z serwisem VG247 przedstawiciel odpowiedzialnego za projekt studia IO Interactive. Nie przekazał jednak dodatkowych szczegółów, więc nie wiadomo, jakie obszary - poza zaprezentowanym Miami - gracze odwiedzą podczas zabawy.

Na każdej planszy autorzy umieszczą szereg zróżnicowanych aktywności. Pojawią się nie tylko misje powiązane z głównym wątkiem fabularnym, ale również kontrakty z trybu Eskalacji, wyzwania przygotowane przez fanów i tak zwane „nieuchwytne cele”.

Przedstawiciel zespołu oznajmił też, że w planach są zmiany w systemie działania monitoringu. W przeciwieństwie do poprzedniej części, na nadzorowany teren kamera rzuci światło, co powinno znacznie ułatwić uniknięcia nagrania.

Zobacz: Hitman 2 - Poradnik, Solucja

Oczywiście uwagę strażników zwróci nie tyle zwykły spacer korytarzem, co podejrzane zachowania. Jeżeli na swoich monitorach zobaczą, że Agent 47 atakuje kogoś rybą, wówczas podejmą decyzję o schwytaniu bohatera. Należy zaznaczyć, że w przypadku ewentualnej wpadki, gracze otrzymają możliwość zniszczenia taśm z zapisem wideo.

Hitman 2 zadebiutuje 13 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami