Wiedźmin Geralt kontra gryf w fanowskiej animacji w stylu kreskówki Samuraj Jack

Samurai Witcher.

Grupa fanów przygotowała Samurai Witcher - wykonaną w stylu popularnej kreskówki „Samuraj Jack” animację z wiedźminem Geraltem w roli głównej.

Opublikowany przez dostępny w serwisie YouTube kanał mashed film łączy elementy uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego i serialu emitowanego w Polsce przez kanał Cartoon Network. Jest więc krwawo i brutalnie.

W animacji Biały Wilk toczy bój ze znanym z Wiedźmina 3 gryfem. W trakcie walki korzysta ze sztuczek, których używaliśmy w grze od studia CD Projekt Red - nie zabrakło więc kuszy, pułapki i nasmarowanego olejem miecza.

Produkcja fanów nawiązuje do wspomnianego „Samuraja Jacka”. To oznacza, że modele postaci - zarówno Geralta, jak i potwora - są kanciaste. Nie dodano też żadnych kwestii mówionych, a jedynymi słyszalnymi dźwiękami są odgłosy potyczki i muzyka.

Warto zaznaczyć, że obecnie trwają prace nad serialem opartym na wiedźmińskich opowiadaniach. Pierwszy odcinek projektu - tworzonego dla platformy Netflix - powinien zadebiutować na przełomie 2019 i 2020 roku.

W międzyczasie powstaje pełnometrażowy film od miłośników Geralta. Obraz zatytułowany „Pół Wieku Poezji Później” opowie o losach innego łowcy potworów - Lamberta - a w obsadzie jest między innymi Zbigniew Zamachowski.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami