Wiedźmin Geralt kontra gryf w fanowskiej animacji w stylu kreskówki Samuraj Jack

Samurai Witcher.

Grupa fanów przygotowała Samurai Witcher - wykonaną w stylu popularnej kreskówki „Samuraj Jack” animację z wiedźminem Geraltem w roli głównej.

Opublikowany przez dostępny w serwisie YouTube kanał mashed film łączy elementy uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego i serialu emitowanego w Polsce przez kanał Cartoon Network. Jest więc krwawo i brutalnie.

W animacji Biały Wilk toczy bój ze znanym z Wiedźmina 3 gryfem. W trakcie walki korzysta ze sztuczek, których używaliśmy w grze od studia CD Projekt Red - nie zabrakło więc kuszy, pułapki i nasmarowanego olejem miecza.

Produkcja fanów nawiązuje do wspomnianego „Samuraja Jacka”. To oznacza, że modele postaci - zarówno Geralta, jak i potwora - są kanciaste. Nie dodano też żadnych kwestii mówionych, a jedynymi słyszalnymi dźwiękami są odgłosy potyczki i muzyka.

Warto zaznaczyć, że obecnie trwają prace nad serialem opartym na wiedźmińskich opowiadaniach. Pierwszy odcinek projektu - tworzonego dla platformy Netflix - powinien zadebiutować na przełomie 2019 i 2020 roku.

W międzyczasie powstaje pełnometrażowy film od miłośników Geralta. Obraz zatytułowany „Pół Wieku Poezji Później” opowie o losach innego łowcy potworów - Lamberta - a w obsadzie jest między innymi Zbigniew Zamachowski.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami