Battlefield V - gameplay prezentuje tryb Podboju

Nagrania z testów alfa.

W miniony czwartek wystartowała zamknięta alfa Battlefield V. Na uczestników testów EA nie nałożyło żadnych ograniczeń, dzięki czemu zaczęły pojawiać się materiały z rozgrywki.

Internauta o pseudonimie alvin sluis opublikował trwające nieco ponad 20 minut nagranie, które prezentuje zmagania w trybie Podboju. Starcia toczą się na zaśnieżonej mapie zlokalizowanej na terenie Norwegii.

Film zarejestrowano w najwyższych ustawieniach graficznych (tak zwanych ultra) i w 60 klatkach na sekundę. Oczywiście w obecnej formie projekt nie jest ukończony, więc wiele elementów - w tym animacje walki wręcz i część interfejsu - mają charakter tymczasowy.

Gameplay pokazujący tryb Podboju udostępnił też użytkownik ShadoxFilms. W ponad półgodzinnym materiale przedstawił nie tylko tradycyjne strzelanie, ale i potyczkę z użyciem brytyjskiego czołgu oraz udaną próbę zestrzelenia samolotu z pomocą snajperki.

Do tego system wykrwawiania, umożliwiający uleczenie pokonanego towarzysza w określonym czasie. Autor wideo podkreśla jednak, że był zmuszony obniżyć poziom szczegółowości oprawy wizualnej, by zachować wysoką płynność.

Akcję tegorocznej odsłony cyklu osadzono w czasach II wojny światowej. Gra doczeka się wielu zmian: w planach możliwość budowania, nowe animacje oraz przemodelowany system zniszczeń i wybuchów. Zabraknie zaś lootboxów i przepustki premium.

Battlefield V zadebiutuje 19 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami