Zwiastun Fallout 76 prezentuje budowanie baz

Oraz nowego przeciwnika i nuklearny wybuch. 

Przedstawiciele Bethesda Softworks opublikowali na YouTube materiał z Fallout 76. Film przybliża działanie urządzenia o nazwie C.A.M.P., czyli Mobilnej Platformy Montażu i Budowania, służącej do konstruowania baz.

Jak wskazuje sama nazwa, sprzęt możemy przenosić, a po umieszczeniu na ziemi, C.A.M.P. pozwoli tworzyć wybrane struktury wokół gracza. Budowanie przypomina system znany z Fallout 4 - tworzymy więc ściany, wnętrza budynków, a także rozstawiamy moduły obronne i ozdoby. Należy również zadbać o produkcję odpowiedniej ilości energii elektrycznej.

Materiał prezentuje budynki z różnych materiałów, a także automaty z żywnością, namioty, statuę Vault Boya, stanowisko dla pancerzy wspomaganych, a nawet stół do bilarda i rośliny w doniczkach.

Gracze powinni uważać na niebezpieczeństwa, ponieważ bazę regularnie będą atakować wrogie stworzenia. W filmie widzimy latającą bestię, przypominającą ogromnego nietoperza. Nie zabrakło też wybuchu nuklearnego, który -najprawdopodobniej - zniszczył całą bazę.

W Fallout 76 gracze po sprostaniu kilku wyzwaniom otrzymają dostęp do broni jądrowej i będą mogli wycelować rakietę w innych zawodników na mapie. Deweloperzy pracujący nad tytułem zapewniają jednak, że wybuchy nuklearne nie będą nadużywane i nie zepsują zabawy namierzonym ofiarom.

W grze zabraknie standardowych postaci niezależnych. Zamiast tego, rozgrywka skupi się na kooperacyjnych zmaganiach sieciowych. Na jednym serwerze znajdzie się kilkudziesięciu zawodników, którzy sami zdecydują o relacjach między sobą. Gra przybierze formę usługi. Premiera 14 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami