The Elder Scrolls 6 - twórcy zdecydowali już, jaki region odwiedzą gracze

Choć nie zdradzają szczegółów.

The Elder Scrolls 6 zostało oficjalnie zapowiedziane przed targami E3. Bethesda opublikowała tylko krótki teaser, nie zdradzający nawet podtytułu, nie mówiąc o innych szczegółach.

Część odbiorców spekulowała, że być może prace nad grą w ogóle się rozpoczęły. Deweloperzy dawno już zdecydowali się jednak na to, jaki region zostanie przedstawiony w szóstej odsłonie cyklu. Todd Howard - główny producent - potwierdził to w rozmowie z Eurogamerem.

Howard zaznaczył też, że z teasera można wywnioskować, jaką krainę będziemy eksplorować. Ujawnił także, dlaczego studio zdecydowało się zapowiedzieć grę tak wcześnie.

- Wiedzieliśmy, że na E3 pokażemy nowego Fallouta, który jest mocno inny od poprzednich części. Mieliśmy też pokazać nowe Elder Scrolls (grę mobilną), także mocno odróżniającą się od tego, co zwykle robimy. - stwierdził deweloper.

- Pomyśleliśmy, że jeżeli pokażemy tylko to, to fani zaczną pytać „Czy w ogóle robicie jeszcze gry, które pokochaliśmy?”

Teaser gry ukazuje krainę z wieloma pasmami górskimi. Z tego powodu, można przypuszczać, że odwiedzimy region Hammerfell lub High Rock - o ile oczywiście akcja osadzona jest wciąż na kontynencie Tamriel.

The Elder Scrolls 6 to gra tworzona z myślą o platformach nowej generacji. Ukaże się dopiero po innym projekcie Bethesdy - grze science-fiction Starfield, która też trafi dopiero na nowe konsole.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami