Bethesda sprzedaje składaną replikę Pip-Boya z Fallout 76

Złożoną z ponad 150 różnych elementów.

Firma Bethesda przygotowała replikę Pip-Boya 2000 Mark VI - urządzenia, które dostrzec można było w zwiastunie zapowiedzianego niedawno Fallout 76.

Gadżet dostępny jest w ofercie amerykańskiego ThinkGeek, które należy zaś do sieci sklepów GameStop. Cenę ustalono na równowartość 150 dolarów (około 566 zł). Premiera w tegorocznym okresie świątecznym, ale nie wiadomo, czy trafi do Polski.

Replika składa się łącznie z ponad 150 elementów, które należy samodzielnie ze sobą połączyć, co trwa podobno dwie godziny. Poza poszczególnymi częściami, w pudełku znajdzie się specjalne narzędzie do złożenia urządzenia.

fallout_76_pip_boy
Replika Pip-Boya 2000 Mark VI

Pip-Boy 200 Mark VI bazuje na wczesnych projektach i trójwymiarowych modelach przygotowanych przez deweloperów na potrzeby kolejnej odsłony postapokaliptycznej serii. Nie zawiera jednak żadnych elektrycznych przycisków, więc posłuży jedynie jako ozdoba.

Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada na PC, PS4 i Xbox One. W grze zabraknie standardowych postaci niezależnych. Zamiast tego, zabawa skupi się na zmaganiach sieciowych - na jednym serwerze znajdzie się kilkadziesiąt osób, które sami zdecydują o relacjach między sobą.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami