Kluby nocne trafią do GTA Online w lipcu

Światła, muzyka, pieniądze.

Rockstar potwierdził nieoficjalne doniesienia - kolejne rozszerzenie do GTA Onlie skupi się na klubach nocnych. Dodatek zadebiutuje w lipcu i pozwoli wcielić się we właściciela rozrywkowego lokalu.

Gracze zadbają o wystrój, dobór personelu i wybór muzyki. Zatrudnimy prawdziwych DJ'ów: Solomun, Tale Of Us, Dixon i The Black Madonna. Obowiązkiem właściciela będzie też wypromowanie interesu.

Nie podano szczegółów odnośnie rozszerzenia, ani pełnej funkcjonalności, ale zarządzanie klubem wiąże się z profitami w postaci gotówki. Nie zabraknie też prawdopodobnie bardziej nielegalnych działań. Podkreślono, że im bardziej popularny klub, tym większy zysk.

Niewykluczone, że system kierowania klubami nocnymi będzie podobny do zarządzania wprowadzonymi we wcześniejszych aktualizacjach grupami motocyklowymi, bunkrami oraz hangarami. Wszystkie można ulepszać w toku zabawy.

GTA Online to komponent sieciowy, który zadebiutował wraz z GTA 5 w 2013 roku. Rockstar rozwija grę w formie usługi - użytkownicy co pewien czas otrzymują darmowe dodatki i większe rozszerzenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami