Propozycja gamingowego laptopa firmy ASUS określana jest mianem sprzętu dla prawdziwych wojowników. Całość bowiem została zaprojektowana z myślą o graczach, spędzających najwięcej czasu w grach typu MOBA.

Za tym ukierunkowaniem stoi przede wszystkim interesujący i przyciągający design laptopa, który oferuje subtelne i nie rzucające się w oczy tekstury smoczych łusek, a także oryginalne „przecięcie” na górnej części obudowy.

Dodatkowo, na klawiaturze urządzenia zostało zastosowane wyróżnienie klawiszy wykorzystywanych najczęściej właśnie w grach typu MOBA.

Nie chcemy jednak, by nastąpiły tu pewne niejasności - ASUS GL503 Hero Edition to laptop, który poradzi sobie doskonale także z innymi gatunkami gier. Konfiguracja sprzętowa jest bowiem na tyle optymalna, że wydajność sprzętu pozwoli uruchomić najnowsze gry w wysokich detalach i stanowi zapas na najbliższy czas.

asus01

Uwagę przykuwa tu także zastosowany wyświetlacz, który może pochwalić się świetną jakością obrazu, ale też rzadko spotykaną w tym przedziale cenowym częstotliwością odświeżania. GL503 oferuje bowiem w tym aspekcie 120 Hz, co w przypadku mniej wymagających produkcji zagwarantuje bardzo wysoką płynność obrazu.

Nie uprzedzajmy jednak faktów - zapraszamy do lektury całego testu, gdzie poruszyliśmy wiele ciekawych tematów związanych z opisywanym urządzeniem. Nawigować po artykule możesz korzystając z przycisków na górze i dole danej strony, a także z linków prowadzących do danej sekcji lub kolejnej strony.

Następna strona: 2. Wykonanie, design i komunikacja

Materiał przygotowany we współpracy z firmą ASUS.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Więcej artykułów od Jerzy Daniłko