Nieoficjalna mapa Fallout 76 odtworzona przez internautów

Przy użyciu szczątkowych informacji.

Choć zapowiedziany jeszcze przed E3 Fallout 76 wzbudził mieszane uczucia wśród miłośników serii, niektórzy internauci chcą wiedzieć więcej, więc łączą siły, aby odtworzyć mapę gry. Korzystają przy tym ze szczątkowych informacji.

Rozpoczęcie próby umożliwiło opublikowanie filmu dokumentalnego przez Noclip. Grupa specjalizująca się w podobnych materiałach poświęciła czas na przeprowadzenie wywiadów z deweloperami Bethesda Game Studios.

Nie zabrakło ujęć, które zdają się prezentować fragmenty oficjalnej mapy Fallout 76. Ponadto, twórcy wielokrotnie wspominają o pewnych kluczowych miastach i punktach orientacyjnych w świecie gry.

mapa
Tak obecnie wygląda nieoficjalna mapa Fallout 76

Informacje są niekompletne i niepoukładane, ale to nie powstrzymało grupy użytkowników Reddita przed zrekonstruowaniem mapy. Osobno zaznaczono główne miasta, a także prawdopodobne i te potwierdzone przez Bethesdę miejsca. Zaprezentowano już szóstą wersję grafiki (dzięki, PC Gamer).

Przypomnijmy, że akcja Fallout 76 rozgrywa się w Zachodniej Wirginii. Przygotowano cztery razy większą mapę niż obszar dostępny w Fallout 4. Według obliczeń internautów, świat rozciąga się więc na przestrzeni ok. 40 kilometrów kwadratowych.

Produkcja to nastawiona na kooperację i budowanie struktur gra sieciowa, w której zabraknie tradycyjnych postaci niezależnych. Akcję osadzono przed wydarzeniami z innych odsłon cyklu. Tytuł przybierze formę gry-usługi. Premiera 14 listopada, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami