PlayStation Hits to nowa seria wydawnicza z wybranymi grami na PS4

Ponad 20 tytułów w niższej cenie.

Przedstawiciele Sony poinformowali, że 18 lipca na rynku zadebiutuje PlayStation Hits - seria wydawnicza, w skład której wejdą „najlepsze gry z PS4” w cenie 19,99 euro, czyli około 86 zł.

Początkowo oferta obejmie ponad 20 zróżnicowanych pozycji, w tym Bloodborne, Driveclub, inFamous: Second Son, Killzone Shadow Fall, Ratchet & Clank, Uncharted 4: Kres złodzieja, Yakuza 0, Watch Dogs i Rayman Legends.

Do tego The Last of Us Remastered, LittleBigPlanet 3, Need for Speed, UFC 2, Project Cars, Dragon Ball Xenoverse, Assassin's Creed 4 Black Flag, Mortal Kombat X, Batman: Arkham Knight, Śródziemie: Cień Mordoru i Street Fighter 5.

Produkcje z reedycji będą sprzedawane zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Na razie jednak nie wiadomo, czy PlayStation Hits trafi do Polski, aczkolwiek strona internetowa serii dostępna jest również po polsku.

Oczywiście wzorem innych podobnych ofert wydawniczych, w przyszłości katalog ulegnie rozbudowaniu. Póki co nie ujawniono jednak żadnych szczegółów na temat innych produkcji, które pojawią się w kolekcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami