Wielki test akcesoriów MSI - klawiatury, myszki, headsety

Gratka dla gracza.

Wszyscy jesteśmy graczami. Im więcej lat spędzamy przy ulubionych produkcjach, tym bardziej - jako gracze - zdajemy sobie sprawę z naszych potrzeb i indywidualnych preferencji.

A jakie - oprócz wysokiej jakości sprzętu PC czy najnowszych konsol - potrzeby ma typowy gracz? Na pewno stawia na akcesoria wysokiej jakości.

Wielkie pudło, a w nim jedenaście akcesoriów różnego typu wyprodukowanych przez firmę MSI. Nasze testy trwały dość długo, aby zapoznać się z najnowszymi produktami firmy - od klawiatur, poprzez headsety, a na myszkach i padach kończąc.

W niniejszym artykule przyglądamy się z bliska wspominanym produktom ze stajni „czerwonego smoka”. Dla wygody podzieliliśmy nasz test na trzy główne kategorie, do których w łatwy sposób możesz przenieść się korzystając z jednego z poniższych linków.

msi

Klikając w poniższy link przeniesiesz się do sekcji testu klawiatur. Pośród nich znajdują się trzy rozwiązania oparte o przyciski mechaniczne oraz jedna propozycja z przyciskami z membranowymi. Warto dać jej szansę, bo użytkowanie tego produktu przynosi na myśl wrażenia towarzyszące właśnie mechanicznym układom. Wśród opisywanych urządzeń znajdują się modele MSI Vigor GK80 oraz GK70, a także GK-701 i DS4200.

msi5

Kolejna sekcja poświęcona jest headsetom, czyli zestawom słuchawkowym z mikrofonem. To podstawowe akcesorium dla graczy sieciowych, a zwłaszcza wielbicieli FPS-ów online. Dwa z opisywanych modeli obsługuje bowiem dźwięk przestrzenny, a jeden posiada też... funkcję wibracji. Wśród opisywanych produktów znajdziecie MSI Immerse GH70 oraz GH60 i DS502.

msi6

W ostatniej sekcji sprawdzamy dwie myszki oraz podkładki, a także rzucamy okiem na uniwersalny pad, który komunikuje się nie tylko z pecetami i konsolami obecnej generacji, ale również urządzeniami z systemem Android, czyli tabletami i smartfonami. Testowane myszki to MSI Clutch GM60 i GM40, a pad to przewodowy model GC20.

msi7

Nawigować po artykule możesz również korzystając z przycisków następnej i poprzedniej strony. Znajdziesz je zawsze na początku oraz na końcu danej strony.

Materiał przygotowany we współpracy z firmą MSI.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami