God of War - nowy zwiastun skupia się na relacji Kratosa z synem

Trailer z okazji Dnia Ojca.

Z okazji obchodzonego 17 czerwca w Stanach Zjednoczonych Dnia Ojca, Sony opublikowało na YouTube nowy zwiastun God of War. Materiał skupia się na relacji głównych postaci, jednak ostrzegamy, że nie zabrakło spoilerów.

Kratos rozmawia z Atreusem, opowiadając o wykutych przez boga wojny sztyletach. Jedno ostrze bohater zamierzał ofiarować swojemu synowi, gdy ten stanie się mężczyzną. Młody wojownik jest już „kimś więcej”, dlatego otrzymuje przedmiot.

Monolog przeplatają sceny walki oraz spokojniejsze fragmenty, prezentujące specyficzną ojcowską miłość Kratosa. Pojawiają się też dodatkowe postaci i ujęcia z fabularnych przerywników filmowych.

God of War zadebiutował 20 kwietnia. To niemal całkowite odejście od formuły prezentowanej w poprzednich grach cyklu. Większy nacisk położono na fabułę oraz filmowość. Nie zabrakło jednak dynamicznej walki i zagadek przestrzennych, choć niektórzy krytykowali niewielką ilość walk z bossami.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Produkcja zdobyła uznanie zarówno graczy, jak i recenzentów, w tym również nas - przyznaliśmy grze złoty znak Rekomendacji. „Rozgrywka ekscytuje tak samo, jak w poprzednich częściach. Posiadacze PS4 otrzymują doskonałą grę akcji, a przy okazji jedną z najlepiej wyglądających” - głosi nasza recenzja God of War.

God of War wkrótce otrzyma tryb New Game+. Rozpoczniemy przygodę na nowo, z zebranym ekwipunkiem, ulepszeniami i wydanymi punktami. Wyzwanie będzie jednak bardziej wymagające, bo zwiększy się poziom trudności.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami