Podczas prowadzonej przez dziennikarzy serwisu IGN transmisji internetowej z targów E3 pokazano fragmenty rozgrywki z Soulcalibur 6 przedstawiające starcia z udziałem Geralta.

W bijatyce wiedźmin posługuje się przede wszystkim mieczem, którym wyprowadza zróżnicowane ciosy. Bohater korzysta również z magicznych znaków, w tym ognistego Igni. Jest też opcja zażycia eliksiru, zwiększającego tymczasowo możliwości wojownika.

W zaprezentowanych przez twórców fragmentach Rzeźnik z Blaviken stawia czoła kilku różnorodnym oponentom, w tym drugiemu Geraltowi. W ostatnim przypadku potyczka rozegrała się na planszy osadzonej na terenie twierdzy Kaer Morhen.

Głosu Białemu Wilkowi udzieli znany z angielskiej wersji językowej Dzikiego Gonu aktor Doug Cockle. Warto zaznaczyć, że tworząc postać deweloperzy z Bandai Namco opierali się na modelu dostarczonym przez studio CD Projekt Red.

Soulcalibur 6 ukaże się 19 października na PC, PS4 i Xbox One. Wiedźmin nie jest wojownikiem z DLC, co oznacza, że będzie dostępny w podstawowej wersji bijatyki od samego początku. Ozdobi także okładkę gry.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Reklama