Cyberpunk 2077 - fanowski zwiastun z Ciri

Wiedźminka trafi do nowej gry CD Projekt Red?

Na targach E3 pokazano pierwszy od dawna zwiastun Cyberpunk 2077. Internauta o pseudonimie Tolkfan przygotował jednak własną wersję trailera, w którym znane sceny opatrzył wypowiedzią Ciri.

Jako nosicielka genu Larry Dorren, młoda wiedźminka posiada umiejętność pozwalającą podróżować między wymiarami, z czego korzystała, by uciec przed Dzikim Gonem. W Wiedźminie 3 opowiedziała Geraltowi o jednym z odwiedzonych uniwersów, który zrobił na bohaterce ogromne wrażenie.

Twierdziła, że w tajemniczym świecie domy zbudowane były ze szkła, a ludzie prowadzili wojny na odległość za pomocą narzędzi podobnych do megaskopów. Mieszkańcy mieli w głowach metal, a podróżowali statkami powietrznymi.

Opis przedstawiony przez Ciri u wielu fanów wzbudził skojarzenia z Cyberpunk 2077. Tolkfan postanowił zestawić słowa dziewczyny z ujęciami pochodzącymi z dotychczasowych zwiastunów nowej gry studia CD Projekt Red.

Spekuluje się, że bohaterka może pojawić się w powstającym projekcie Polaków. W futurystycznym świecie spędziła około sześciu miesięcy, więc niewykluczone, że podczas zabawy gracze natkną się na jakiś ślad popielatowłosej wiedźminki - czy to w formie drobnego nawiązania, czy zadania.

W międzyczasie rodzime studio ujawniło szereg informacji na temat swojej kolejnej gry. Główny bohater może być kobietą lub mężczyzną, choć w obu przypadkach określany jest mianem V. Nie zabraknie pojazdów, a wydarzenia ukazane zostaną z perspektywy FPP.

Dziennikarze mający okazję zobaczyć fragmenty rozgrywki z Cyberpunk 2077 są zadowoleni - tytuł opisują jako połączenie Deus Ex, Crysisa i Wiedźmina. Poza tym chwalą oprawę graficzną.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami