Zwiastun gry Hitman 2 prezentuje misję w Miami

Zabójstwa nożyczkami i rybą.

W trakcie wydarzenia PC Gaming Show firma Square Enix zaprezentowała nowy zwiastun gry Hitman 2. Nagranie przedstawia fragmenty pochodzące z misji na torze wyścigowym w Miami.

Agent 47 staje przed zadaniem zlikwidowania dwóch spokrewnionych ze sobą osób - przyglądającego się zmaganiom biznesmena Roberta Knoxxa oraz jego córki Sierry. Ta ostatnia sama bierze udział w zawodach.

Z materiału wynika, że ponownie istotnym elementem rozgrywki są przebrania. W trailerze bohater podkrada się do pierwszego z wymienionych celów podszywając się za ochroniarza, a następnie zabija nieszczęśnika nożyczkami.

Pozbycie się kobiety jest zaś nieco bardziej wyrafinowane. Łysy zabójca doprowadził do wybuchu gazu, wysadzając tym samym podest, na którym Sierra (w towarzystwie kilku innych ludzi) świętowała wygranie wyścigu.

Zwiastun przekonuje, że w trakcie zabawy gracze skorzystają ze zróżnicowanego zestawu przedmiotów. W jednej ze scen podopieczny rozprawia się z przeciwnikiem za pomocą ryby, by później rzucić w innego oponenta owocem.

Zobacz: Hitman 2 - Poradnik, Solucja

Hitman 2 zadebiutuje 13 listopada na PC, PS4 i Xbox One. w przeciwieństwie do poprzedniej części, twórcy nie zdecydowali się podzielić gry na epizody, co oznacza, że udostępnią kompletny zestaw treści.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami