Za nami już wszystkie konferencje na E3 2018. Obejrzeliśmy już wszystkie konferencje, a więc firm Sony, Microsoft, a także EA, Ubisoft, Square Enix i Bethesda. Kompletu dopełnił także PC Gaming Show i Nintendo.

Całość rozpoczęła się od konferencji firmy EA, która to po raz kolejny postawiła na własne show. Zaprezentowano między innymi Anthem i Unravel Two, a także Battlefield V i FIFA 19. Następną w kolejna okazała się konferencja Microsoftu, która zaskoczyła wszystkim niesamowitym tempem i ilością gier. Gigant z Redmond pochwalił się chociażby nowym Gears of War i Forzą Horizon 4.

Na konferencjach Bethesdy, Square Enix i Ubisoftu największymi hitami okazały się Fallout 76, Doom Eternal, Rage 2, Just Cause 4 oraz The Division 2 i Assassin's Creed Odyssey. Trójka deweloperów zaprezentowała mnóstwo innych, ciekawych gier, a o najważniejszych z nich możesz przeczytać w naszym zbiorczym temacie - E3 2018 - wszystkie gry i trailery.

W przypadku niektórych zapisów sugerujemy oczywiście przewinięcie sekcji z odliczaniem, nie każdy film zaczyna się bowiem od właściwego momentu.

Wszystkie konferencje z E3 2018 w jednym miejscu

Jeśli z jakichś powodów nie mogłeś obejrzeć którejś z konferencji na E3 2018, poniżej prezentujemy wszystkie do ponownego obejrzenia. Listę zaktualizujemy także o pokaz Nintendo, gdy ten już się odbędzie. Życzymy miłego oglądania!

EA

Microsoft

Bethesda

Square Enix

Ubisoft

PC Gaming Show

Sony

Nintendo

Jeśli któryś z zapisów konferencji przestał działać, koniecznie dajcie znać w sekcji komentarzy poniżej - postaramy się jak najszybciej podmienić materiał wideo na działający. Napiszcie też, która konferencja na E3 2018 podobała się Wam najbardziej! Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

Reklama

O autorze

Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Więcej artykułów od Redakcja