Skyrim na inteligentnych głośnikach Amazonu i lodówce. Autoironia Bethesdy

Zabawny dowcip firmy.

Skyrim ukazał się w 2011 roku, ale od tamtej pory trafił na szereg innych platform. Niektórzy zaczęli żartować, że gra wkrótce pojawi się na lodówkach, do czego Bethesda w zabawny sposób odniosła się na swojej konferencji towarzyszącej E3.

Firma pokazała zwiastun produkcji w „bardzo specjalnej” wersji przygotowanej z myślą o inteligentnych głośnikach Amazonu. Sam sprzęt wyposażony jest w asystentkę o nazwie Alexa, która na prośbę użytkownika wyszukuje przydatne informacje.

Film przedstawia więc „rozgrywkę” za pomocą komend głosowych. Wszystkie polecenia są zaś na bieżąco komentowane przez wirtualną panią, opisującą graczowi aktualny stan zabawy.

To jednak nie wszystko, ponieważ nagranie obiecuje, że Skyrim zawita również na pagery oraz służące do rysowania zabawki Etch a Sketch. Mało tego - w piątą część The Elder Scrolls będzie można zagrać też na wyświetlaczach lodówek.

Co jednak ciekawe, powiązana z grą aplikacja dedykowana inteligentnym głośnikom Alexa trafiła do cyfrowego sklepu Amazonu. Dostępna jest za darmo, ale trudno powiedzieć, czy rzeczywiście działa.

Warto zaznaczyć, że na konferencji Bethesda zapowiedziała The Elder Scrolls 6 - pełnoprawną kontynuację serii. Prace nad projektem znajdują się jednak na bardzo wczesnym etapie i nie wiadomo, kiedy tytuł zadebiutuje.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami