Nier: Automata trafi na Xbox One - premiera 26 czerwca

W zestawie ze wszystkimi DLC.

Square Enix ogłosiło, że Nier: Automata, które dostępne było dotychczas na PC i PS4, pojawi się na Xbox One. Na konsoli Microsoftu zadebiutuje w tym miesiącu - premiera 26 czerwca.

Na nowej platformie gra ukaże się w edycji o nazwie Become as Gods. W skład wydania wejdzie nie tylko bazowa produkcja, ale i wszystkie dodatki: DLC zatytułowane 3C3C1D119440927 oraz zestaw skórek i przedmiotów dla postaci.

„Emocje bohaterów udzielają się i nam, a kończąc kampanię po raz pierwszy, czujemy taki głód kontynuacji, że bez wahania zaczynamy zabawę na nowo. To właśnie niesamowita magia tej produkcji” - głosi nasza recenzja NieR: Automata, któremu przyznaliśmy srebrną rekomendację.

Gracze kierują poczynaniami androida 2B, który wraz z towarzyszem - 9S - próbuje odbić Ziemię z rąk maszyn. Ludzkość schroniła się bowiem na Księżycu, a nasza planeta została opanowana przez mechanicznych najeźdźców z innego świata.

Produkcja od studia PlatinumGames - znanego między innymi z serii Bayonetta - to gra akcji. Nie zabrakło więc dynamicznych walk z przeciwnikami, a podczas starć można korzystać z broni białej i działka, zaś bohaterów wspomagają latające Pody.

Na PC i PS4 tytuł cieszy się dosyć dużą popularnością. Niedawno przedstawiciele Square Enix poinformowali, że sprzedany nakład gry przekroczył łącznie 3 miliony egzemplarzy.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami