Anthem z demem przed premierą. W grze zabraknie trybu PvP

Świat to jedna, duża lokacja.

Deweloperzy ze studia BioWare poinformowali, że powstające Anthem otrzyma demo, do którego dostęp uzyskają osoby składające zamówienie przedpremierowe na grę.

Daty wydania wersji testowej na razie jednak nie przedstawiono. Podobnie jak szczegółów na temat treści, które gracze sprawdzą, aczkolwiek można się spodziewać, że zainteresowani zapoznają się z pewnym wycinkiem tytułu i podstawowymi mechanizmami zabawy.

Inne bonusy przedpremierowe obejmują elementy do wykorzystania bezpośrednio podczas rozgrywki: pakiet pancerza Legionu Świtu klasy Łowca, legendarną broń oraz sztandar założycielski.

Warto zaznaczyć, że projekt jest tematem okładkowym lipcowego Game Informer. W najnowszym numerze amerykańskiego pisma ujawniono, że w produkcji autorów Mass Effect zabraknie trybu PvP, czyli rywalizacji między graczami.

Poza tym Anthem będzie wymagał posiadania stałego połączenia z siecią. Nie pojawi się zaś opcja rekrutowania towarzyszy sterowanych przez sztuczną inteligencję, co oznacza, że zabawa w pojedynkę stanie się trudniejsza.

Twórcy obiecują, że świat jest jedną wielką lokacją, w związku czym nie powinniśmy uświadczyć zbyt wielu ekranów ładowania. Deweloperzy położą też nacisk na interakcje z postaciami niezależnymi i unikalne osobowości napotykanych osób. W tym aspekcie produkcja porównywana jest do rozszerzenia Cytadela do Mass Effect 3.

Anthem zadebiutuje 22 lutego 2019 roku na PC, PS4 i Xbox One. Tytuł ukaże się w dwóch edycjach: standardowej i Legionu Świtu. Druga zaoferuje - poza grą - cztery pakiety pancerzy Legionu Świtu, legendarną broń, dodatkowy moduł do Javelina i cyfrową ścieżkę dźwiękową.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami