Edycja kolekcjonerska gry Hitman 2 zawiera gumową kaczkę

Oraz futerał Agenta 47 i inne przedmioty.

Firma Warner Bros. oraz studio IO Interactive zaprezentowały zawartość edycji kolekcjonerskiej zapowiedzianej niedawno gry Hitman 2 - kolejnej odsłony przygód łysego zabójcy.

Wyceniona na 700 zł specjalna wersja produkcji zaoferuje kilka przedmiotów należących do Agenta 47, w tym gumową kaczkę, replikę futerału na broń oraz monetę. Pojawią się też zawieszka w formie naboju i metalowe opakowanie na płytę z tytułem.

Do tego złote wydanie Hitmana 2, uprawniające do rozpoczęcia rozgrywki cztery dni przed premierą, czyli 9 listopada. Zestaw obejmie również przepustkę gwarantującą dostęp do pierwszych dwóch dodatków, które ukażą się po debiucie gry.

W skład pakietu wejdą także wyposażenie do użycia podczas zabawy - skórzana walizka z włoskiej skóry, pistolet ICA 12 Blackballer, wybuchająca gumowa kaczka oraz garnitur Midnight Black. Warto zaznaczyć, że edycja trafi do Polski za pośrednictwem firmy Cenega Poland.

01
Edycja kolekcjonerska gry Hitman 2

W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony, powstającej produkcję nie podzielono na epizody. Deweloperzy obiecują znaczne rozbudowanie systemu skradania - przykładowo bohater schowa się w tłumie lub zaroślach.

Zobacz: Hitman 2 - Poradnik, Solucja

Hitman 2 zadebiutuje 13 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Osoby składające zamówienie przedpremierowe otrzymują tryb Sniper Assassin, w którym gracze strzelają do wskazanych celów z karabinu snajperskiego.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami