Days Gone na PS4 - premiera 22 lutego 2019 roku

Jest też kolejny trailer.

W ramach odliczania do targów E3, Sony ujawniło dokładną datę premiery Days Gone - powstającej produkcji od studia Bend z zombie. Gra zadebiutuje 22 lutego przyszłego roku na PS4 oraz PS4 Pro.

Akcję tytułu osadzono w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez stwory przypominające żywe trupy (twórcy określają je mianem „dziwaków”). Głównym bohaterem jest motocyklista Deacon St. John, który stara się przetrwać w nieprzyjaznym środowisku.

Autorzy obiecują, że gra zaoferuje dużą swobodę. Gracze wykonają poszczególne misje na kilka różnych sposobów, a istotną rolę w rozgrywce odegrają efekty pogodowe - przykładowo zimą okoliczne istoty pochowają się, nie stanowiąc zagrożenia dla podopiecznego.

Jednocześnie opublikowano nowy zwiastun projektu. W trailerze pokazano między innymi dwa nowe rodzaje zwierząt, na które natkniemy się podczas zabawy - pumy oraz zainfekowane kruki.

Poza tym przedstawiono nową frakcję ludzi: Rest In Peace, w skrócie R.I.P. Członkowie ugrupowania są fanatykami wielbiącymi „dziwaków”. Upodabniają się do stworów i zabijają każdego, kto nie wyznaje ich idei, stroniąc jednak od krzywdzenia potworów.

Jutro Sony zamierza zapowie nową grę zmierzającą na PS4, a w weekend zaprezentuje dwie produkcje tworzone z myślą o PSVR. Wczoraj zaś pokazano Tetris Effect - kolejną wersję słynnego tytułu o układaniu bloków.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami