Dwie misje w Red Dead Redemption 2 jako bonus do edycji specjalnych

Rockstar uspokaja fanów.

Ujawnione niedawno edycje specjalne Red Dead Redemption 2 oferują dostęp do dwóch misji, których nie otrzymają nabywcy podstawowej wersji gry. Rockstar uspokaja część oburzonych tym faktem fanów.

„The Bank Robbery oraz Gang Hideout z edycji specjalnych RDR2 są aktywnościami pobocznymi stworzonymi z myślą o tych wersjach gry i nie są częścią głównego wątku” - napisali na Twitterze przedstawiciele studia.

Pierwsza wspomniana misja pozwoli - jak sugeruje tytuł - zorganizować napad na bank w miasteczku Rhodes. W drugiej zmierzymy się z gangiem Del Lobos i napadniemy na bazę przestępców.

Obydwa zadania otrzymamy tylko przy zakupie Red Dead Redemption 2: Edycja Specjalna lub Red Dead Redemption 2: Edycja Definitywna - kolejno, za 349 zł i 399 zł.

rdr2misje

Red Dead Redemption 2 ukaże się 26 października na PS4 i Xbox One. Wcielimy się w Arthura Morgana, członka gangu Dutcha - w grze pojawi się też John Marston z poprzedniej odsłony cyklu.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami