Aktualizacja: Microsoft opublikował informacje dotyczące zawartości wszystkich wydań Red Dead Redemption 2. Grę nabędziemy w trzech edycjach: zwykłej, specjalnej i definitywnej.

Druga wymieniona wersja zaoferuje dostęp do kryjówki gangu, misji z napadem na bank i „pełnej krwi angielskiej” rumaka. To także strój, talizman oraz premie gotówkowe i zniżki. Edycję wyceniono na 348,99 zł.

Najbogatsze wydanie to bonusy z wersji specjalnej plus zawartość do trybu sieciowego: stroje, premie do rangi, wystrój obozu, koń i dodatkowe uzbrojenie. Edycję wyceniono na 398,99 zł.

Zwykła wersja, bez żadnych bonusów, to koszt równy 288,99 zł.

Oryginalna wiadomość: W sklepie Xbox Store w wyniku błędu ujawniono bonusy do zamówień przedpremierowych Red Dead Redemption 2. Stronę produktu z opisem dodatków już usunięto, ale zachował się zrzut ekranu z informacjami.

Wszyscy, którzy zamówią grę przed premierą, otrzymają:

  • rumaka wojennego (The War Horse)
  • zestaw The Outlaw Survival Kit
  • gotówkę do wykorzystania w trybie fabularnym
  • 500 tys. dolarów do GTA Online

Ponadto, jeżeli zamówienie przedpremierowe złożymy najpóźniej do 31 lipca, otrzymamy także specjalną mapę skarbów, która wskaże drogę do cennego znaleziska w kampanii fabularnej.

Red Dead Redemption 2 ukaże się 26 października na PS4 i Xbox One. Wcielimy się w Arthura Morgana, członka gangu Dutcha - w grze pojawi się też John Marston z poprzedniej odsłony cyklu.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.