Detroit: Become Human z najlepszym debiutem w historii Quantic Dream

Do sprzedaży trafi soundtrack.

Jeden z dyrektorów generalnych Quantic Dream - studia odpowiedzialnego za Detroit: Become Human - poinformował na Twitterze, że w tydzień po premierze produkcja zaliczyła najlepszy debiut w historii zespołu.

Guillaume de Fondaumiere nie podał konkretnych danych, nazywając premierę największym jak do tej pory sukcesem studia. Wspomniał także o fan artach, cosplayach i recenzjach graczy, które cieszą deweloperów najbardziej.

W odpowiedzi na pytanie użytkownika Twittera, Fondaumiere wyjawił ponadto, że niedługo zainteresowani nabędą oficjalny soundtrack z gry. Więcej informacji nie podano.

det2
Gracze i recenzenci zgodnie przyznają: to najlepsza gra studia

Detroit: Become Human zadebiutował 25 maja. To podobna do poprzednich gier Quantic Dream przygoda, przypominająca interaktywny film. Wykonujemy proste czynności, rozmawiamy z postaciami i podejmujemy wybory. Te są jednak bardziej skomplikowane niż w Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze.

Zobacz: Detroit Become Human - Poradnik, Solucja

Historia opowiada o androidach, które zaczynają odczuwać ludzkie emocje. Kierujemy losem Marcusa, Kary i Connora. Gra otrzymała od nas znak Rekomendacji: „Tytuł urzeka opowieścią i ciekawym światem. Bunt maszyn potrafi wzruszyć, nawet jeśli sterowanie czasem rozprasza” - czytamy w naszej recenzji Detroit: Become Human.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami