Rocksteady grę z Supermanem ujawni w lipcowym Game Informer?

Gameplay ponoć na konferencji Microsoftu przed E3.

Gra z Supermanem w roli głównej od twórców serii Batman: Arkham ze studia Rocksteady zostanie zapowiedziana w lipcowym Game Informer - wynika z nieoficjalnych informacji.

Użytkownik forum 4chan twierdzi, że produkcja jest okładkowym tematem kolejnego numeru amerykańskiego magazynu (dzięki, Comic Book). Ten dziennikarze pisma powinni zaprezentować w ciągu kilku dni - poprzednie wydanie ujawnili 8 maja.

Autor wpisu podał także adres strony internetowej projektu - supermangame.com. Domena jest na razie nieaktywna, ale informacje z serwisu Whois wskazują, że należy do koncernu Warner Bros., a więc właściciela praw do gier opartych na komiksach DC. Co prawda, zarejestrowano ją w 2002 roku, ale w lutym bieżącego zaktualizowano.

To jednak nie wszystko: na konferencji Microsoftu poprzedzającej start targów E3 autorzy pokażą podobno pierwszy zwiastun oraz fragmenty rozgrywki z tytułu. Trailer przedstawi atak Brainiaca na Metropolis.

superman_plotki
Superman doczeka się własnej gry?

W filmie zobaczymy rzekomo, jak w wyniku inwazji kosmicznego najeźdźcy Człowiek ze Stali ulega znacznemu osłabieniu. To zapewne będzie celowy zabieg: gdyby bohater dysponował pełną mocą, walki z przeciwnikami nie stanowiłyby dla gracza żadnego wyzwania.

Natomiast fragmenty rozgrywki deweloperzy uruchomią na Xbox One X. W sekwencji ujrzymy podobno walkę Supermana z dronami Brainiaca. W trakcie starcia podopieczny skorzysta z umiejętności lotu.

Oczywiście do powyższych doniesień należy podchodzić z pewnym dystansem. Nie są to jednak pierwsze nieoficjalne informacje z forum 4chan - według wcześniejszych szczegółów, akcję osadzono w uniwersum serii Batman: Arkham, a niektóre budynki Metropolis zniszczymy.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami