Fallout: New California - premiera fanowskego prequela New Vegas w październiku

Jest też nowy zwiastun moda.

Twórcy Fallout: New California - modyfikacji do New Vegas osadzonej przed wydarzeniami z bazowej gry - ujawnili dokładną datę premiery projektu. Mod ukaże się 23 października.

Autorzy poinformowali, że zakończyli zasadnicze prace nad głównym wątkiem fabularnym i na razie skupiają się na usunięciu drobnych usterek. Pozostały do debiutu czas wykorzystają na uzupełnienie misji pobocznych.

Modyfikacja jest prequelem New Vegas, co oznacza, że przedstawi historię rozgrywającą się przed opowieścią zaprezentowaną w podstawowej produkcji. Gracze wcielą się w jednego z mieszkańców Krypty 18.

Ukończenie kampanii powinno zająć od kilku go kilkudziesięciu godzin. Twórcy zadbali również o pełne udźwiękowienie, więc wszystkie napotkane w trakcie zabawy postacie przemówią własnym głosem - łącznie nagrano 16 tysięcy dialogów.

Prace nad modem rozpoczęły się 7 lat temu. Projekt nosił do niedawna nazwę roboczą Brazil. W pełnej wersji znajdzie się między innymi stworzona od podstaw stacja radiowa, nowe rodzaje przeciwników i przedmiotów.

Oczywiście nie zabraknie możliwości podejmowania wyborów, tworzących skomplikowane rozgałęzienia fabularne. Decyzje wpłyną na rozwój historii - modyfikacja zaoferuje co najmniej 11 zróżnicowanych zakończeń.

Warto zaznaczyć, że w tym tygodniu Bethesda zapowiedziała Fallout 76, czyli kolejną odsłonę post-apokaliptycznej serii. Z nieoficjalnych informacji wynika, że gra położy nacisk na przetrwanie i zabawę sieciową.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami