Gramy Polakami w FIFA 18 World Cup

Dodatek z Mistrzostwami Świata - przewidujemy wynik

Wszyscy posiadacze FIFA 18 otrzymali 29 maja dostęp do darmowego rozszerzenia, w którym EA Sports wprowadziło do gry opcję rozegrania Mistrzostw Świata w Rosji.

Wybraliśmy Polskę i rozpoczęliśmy już wirtualny mundial. W materiale wideo prezentujemy fragmenty spotkania z Senegalem - które w rzeczywistości odbędzie się 19 czerwca.

Dodatek World Cup wprowadza licencjonowaną piłkę, wszystkie rosyjskie stadiony, także oczywiście autentyczne stroje reprezentacji. Nie zabrakło także wiernie odwzorowanego trofeum.

Co ciekawe, rozszerzenie pozwala nawet zagrać w specjalną wersję trybu FUT, przygotowaną właśnie z okazji Mistrzostw Świata.

Poprzedni mundial doczekał się oddzielnej gry od EA Sports. Twórcy zrezygnowali jednak tym razem z podobnego pomysłu, by zachęcić graczy do powrotu do FIFA 18.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redaktor Naczelny

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami