Nieoczekiwanie na PC z systemem Windows 10 firma Microsoft wydała wczesną wersję Miami Street - darmowej gry wyścigowej wyróżniającej się nietypowym sposobem sterowania.

Póki co produkcja dostępna jest jedynie w kilku krajach, wśród których zabrakło jednak Polski. Na razie nie wiadomo, kiedy ukaże się pełna odsłona tytułu, za powstanie którego odpowiada brytyjskie studio Electric Square.

W grze samochód porusza się automatycznie, ale by auto mogło jeździć, gracz musi wcisnąć lewy przycisk myszy, który należy puścić przy wchodzeniu w zakręty. Natomiast prawy służy do aktywowania dodatkowego przyspieszenia.

Uczestnictwo w wyścigach zużywa energię. Ta regeneruje się samoistnie - co cztery minuty po jednym punkcie. Przygotowano jednak możliwość odzyskania siły poprzez kupowane za prawdziwe pieniądze złoto.

Do tego system naprawiania pojazdów, które należy remontować po trzech zawodach. W obecnej formie tytuł pozwala na rozgrywkę w pojedynkę. Nie zabrakło osiągnięć oraz opcji przechowywania zapisanych stanów zabawy na serwerach w „chmurze”.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały