Deweloperzy bydgoskiego studia Madmind opublikowali nowy materiał poświęcony polskiemu horrorowi Agony. Nagranie prezentuje kolejne fragmenty rozgrywki z produkcji.

W trwającym prawie sześć minut filmie przedstawiono podróż głównego bohatera przez surrealistyczne piekło. Plansza ozdobiona jest szeregiem dziwnych drzew i obiektów, które mogą wzbudzić u gracza niepokój.

Nie zabrakło oczywiście spotkania z demonami. Zamiast jednak tradycyjnej walki z przeciwnikami, twórcy postanowili pokazać działanie umiejętności, która pozwola przejmować kontrolę nad oponentami.

Podczas sterowania nieszczęśnikami użytkownicy skorzystają z dodatkowych zdolności specjalnych. W nagraniu część potworów zaatakowano kulą energii, a innych wrogów odepchnięto oraz uniesiono w powietrze.

Głównym bohaterem Agony jest cierpiący na amnezję mężczyzna, który trafił do piekła. Kierujący podopiecznym gracze staną przed wydostaniem się z niebezpiecznego miejsca oraz odzyskania utraconych wspomnień - w tym celu będą musieli odnaleźć Czerwoną Boginię.

Kilka dni temu ujawniono, że oprócz standardowej kampanii fabularnej produkcja zaoferuje tryb Agonii. Wariant umożliwi na proceduralnie generowanych planszach realizować losowe wyzwania o zróżnicowanym charakterze.

Agony zadebiutuje 29 maja na PC, PS4 i Xbox One. Niedawno poinformowano, że grę poddano autocenzurze, by wydać tytuł na konsolach. Posiadacze komputerów otrzymają jednak bezpłatną aktualizację, która przywróci produkcję do pierwotnego stanu.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Skasowana gra Star Wars od Visceral Games przypominała Uncharted

Twierdzi scenarzysta „Łotr 1”, który widział projekt.

ArtykułDays Gone - premiera i najważniejsze informacje

Gameplay, fabuła, świat. Wszystko, co wiemy.

Mad Box - kontroler do konsoli na grafikach koncepcyjnych

Panel dotykowy, podpowiedzi podczas gry i podświetlenie.

Windows 10 w miesięcznej subskrypcji? Szef Microsoftu o planach koncernu

Abonament nie tylko dla firm, ale też użytkowników.

Reklama