Twórca Battlefield V: battle royale pasuje do gry idealnie

Tryb pojawi się w przyszłości?

Na konferencji połączonej z prezentacją pierwszego zwiastuna Battlefield V nie otrzymaliśmy żadnych informacji o trybie battle royale. W rozmowie z serwisem GameSpot, jeden z deweloperów przyznał jednak, że popularna formuła pasuje do produkcji DICE.

- Trudno nie zauważyć szaleństwa na punkcie tego trybu - powiedział starszy producent, Andreas Morrel. - W DICE też jesteśmy miłośnikami battle royale i zdecydowanie szukamy sposobu, w jaki Battlefield może go wykorzystać. Mamy duże mapy, pojazdy i ogromną skalę, więc tryb pasowałby idealnie - dodał.

Jednocześnie deweloper zaznaczył, że na tę chwilę DICE nie ma nic do przekazania odnośnie omawianego trybu w Battlefield V. Niewykluczone, że informacje otrzymamy podczas E3, ale twórcy mogą też zrezygnować z pomysłu.

bat2
Czy otrzymamy tryb w przyszłości?

Przypomnijmy, że źródła zaznajomione rzekomo z działaniami DICE informowały w kwietniu, że deweloperzy rozważają dodanie battle royale do Battlefield V. Twórcy rzekomo jedynie sprawdzali, jak popularny tryb współgra ze stworzonymi na potrzeby gry mechanizmami. Informatorzy podkreślali też, że rozwiązanie na pewno nie ukaże się wraz z premierą gry.

Battle royale to oczywiście formuła rozgrywki, z której korzysta chociażby Fortnite, PUBG czy H1Z1. Gracze na wciąż zmniejszającym się obszarze walczą o przetrwanie, starając się znaleźć najlepsze bronie i ekwipunek. Wygrywa ostatni zawodnik lub drużyna.

bat3
Pojazdy odegrałyby znaczącą rolę w Battlefield V battle royale

Omawiany tryb otrzyma Call of Duty: Black Ops 4. Blackout połączy wszystkie odsłony cyklu Black Ops, pozwalając graczom korzystać z arsenału i gadżetów znanych z podserii strzelanek. Z kolei mapa powstanie z użyciem znanych lokacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami