The Sims 4 w czerwcu otrzyma dodatek Cztery pory roku

Wiosna, lato, jesień i zima.

Firma Electronic Arts zapowiedziała Cztery pory roku - kolejne rozszerzenie do The Sims 4, wprowadzające do gry tytułowy podział na pory roku. Dodatek zadebiutuje 22 czerwca na PC.

Nie zabraknie oczywiście powiązanych z każdym okresem aktywności, których wykonywaniem zajmą się podopieczni graczy. Wiosną Simowie pobawią się w kałuży, zbadają kwitnącą roślinność i zdobędą harcerskie odznaki, zaś latem schłodzą się w basenie.

Natomiast jesienią zbiorą miód, porozrzucają kolorowe liście i wspólnie z dziećmi przygotują świąteczne ozdoby. Z kolei zimą ulepią bałwana, wykonają orły na śniegu, pojeżdżą na łyżwach i wezmą udział w bitwie na śnieżki.

Pojawią się również dedykowane konkretnym okresom święta, w tym Nowy Rok, Walentynki i Zimowa Fiesta. Ta ostatnia najprawdopodobniej będzie tutejszym odpowiednikiem Bożego Narodzenia - twórcy wspominają o obecności Papcia Mroza i rozdawaniu prezentów. W planach są też poświęcone poszczególnym wydarzeniom przedmioty kosmetyczne.

Poza tym deweloperzy zaimplementują talent ogrodniczy i powiązaną z nim karierę. Simy zainteresowane florystyką stworzą kwiatowe kompozycje, które później rozwiozą po mieście, a także podejmą się analizowania roślin i pisania prac naukowych na tematy botaniczne.

Ostatnim dużym rozszerzeniem do The Sims 4 był wydany w listopadzie ubiegłego roku Psy i koty. Dodatek rozbudował produkcję o system zwierząt - gracze otrzymali narzędzie, które pozwalało kreować własnego futrzanego czworonoga.

Na razie nie wiadomo, czy Cztery pory roku pojawią się na konsolach PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami