Sprzedaż God of War przekroczyła 5 milionów egzemplarzy

W ciągu miesiąca.

God of War - najnowsza odsłona przygód boga wojny, Kratosa - zadebiutował 20 kwietnia. Prezes Sony Interactive Entertainment, John Kodera, poinformował na konferencji dla inwestorów o wynikach sprzedaży gry.

Produkcję w ciągu miesiąca od premiery zakupiono już ponad 5 milionów razy. Oznacza to, że God of War jest jedną z najszybciej sprzedających się produkcji japońskiego koncernu w historii (dzięki, GamingBolt).

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Sony Interactive Entertainment notowało w tej generacji sprzętowej zadowalające wyniki sprzedaży gier wewnętrznych studiów. Horizon Zero Dawn sprzedano w nakładzie 7,6 miliona egzemplarzy w ciągu roku od premiery, a w tym samym czasie Uncharted 4 osiągnęło wynik równy 8,7 miliona kopii. Niewykluczone, że God of War ustanowi rekord.

Przypomnijmy, że w trakcie pierwszych trzech dni po premierze, God of War sprzedał się w nakładzie 3,1 miliona egzemplarzy, stając się najszybciej kupowaną grą na wyłączność dla PlayStation 4.

Produkcja nie jest restartem serii, ale oferuje odmieniony styl rozgrywki i przemodelowany system walki. Gra otrzymała od nas złoty znak Rekomendacji. „To fantastyczna przygoda, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach” - czytamy w naszej recenzji God of War.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami