Borderlands 2, Overwatch i Cień Mordoru za darmo przez weekend

Plus inne gry.

Na czas trwania zbliżającego się weekendu deweloperzy kilku studiów zaoferowali swoje produkcje za darmo. Przetestujemy między innymi Borderlands 2, Overwatch i Śródziemie: Cień Mordoru.

Borderlands 2 to kontynuacja ciepło przyjętej post-apokaliptycznej gry, będącej hybrydą strzelanki i RPG. W sequelu deweloperzy z Gearbox Software dodali więcej niecodziennych broni, projektując oręż od kilku charakterystycznych producentów.

Wykonujemy szereg misji, pokonując kolejne hordy mniejszych i większych wrogów. Zagramy również z przyjaciółmi w trybie kooperacji. Grę pobierzemy na Steamie i przetestujemy do wieczora w niedzielę.

bor
W oczekiwaniu na Borderlands 3

Overwatch należy do gatunku tak zwanych hero shooterów. Mamy więc kilkunastu bohaterów, różniących się nie tylko specyficznym wyglądem, ale umiejętnościami. Wśród tych ostatnich nie zabrakło silnych zdolności ostatecznych.

Niczym w grach typu MOBA wybierzemy spośród postaci ofensywnych, defensywnych, wspierających czy leczących i stoczymy bój z innymi zawodnikami. Produkcję przetestujemy na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Oferta zaczyna się dziś o 20:00 i skończy się w poniedziałek, 28 maja, o godz. 21:00.

over
Overwatch to szeroki wachlarz wojowników

Śródziemie: Cień Mordoru to prequel wydanego w 2017 roku Cienia Wojny. Fabułę umiejscowiono przed wydarzeniami z „Władcy Pierścieni”. Przejmujemy kontrolę nad Talionem, szukającym zemsty na sługusach Saurona.

Produkcja wyróżnia się systemem walki zaprojektowanym na wzór serii Batman: Arkham. Ważne są kombinacje ciosów i kontrataki. Cecha szczególną jest też system Nemezis, pozwalający na kontrolowanie armii orków. Grę również pobierzemy na Steamie i przetestujemy do wieczora w niedzielę.

Darmowy weekend to również Don't Starve Together, Left4Dead 2, DiRT 4, Dead by Daylight, a także Cities: Skylines i Tyranny. Na wszystkie wymienione gry przygotowano promocje. W przypadku zakupu, zachowamy poczynione w czasie darmowego weekendu postępy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami