Battlefield V - II wojna światowa potwierdzona. Jest pierwszy trailer

Premiera 19 października.

Przedstawiciele EA oraz studia DICE po raz pierwszy zaprezentowali strzelankę Battlefield V. Pierwszy zwiastun potwierdza, że akcja osadzona jest w czasach II wojny światowej.

Premierę ustalono na 19 października. Gra trafi na PS4, Xbox One i PC.

Powróci tryb Operacji, który polubili użytkownicy Battlefielda 1. W grze znajdzie się także specjalny tryb kooperacji, który ostatnio pojawił się w Battlefield 3.

Kampania fabularna to ponownie Historie Wojenne, a więc zróżnicowane epizody przedstawiające losy różnych żołnierzy na innych frontach. Poznamy między innymi historię członkini norweskiego ruchu oporu.

Deweloperzy przeprojektowali system obrażeń, fizyki i zniszczeń. W Battlefield V nawet siła rażenia wybuchu będzie mogła odepchnąć żołnierzy, na polu bitwy powstaną wyrwy i leje po bombach, a większy kaliber - na przykład karabin MG42 - pozwoli ranić wrogów przez przeszkody i grubsze ściany.

Niespotykane w poprzednich odsłonach animacje i możliwości postaci to między innymi płynne wyskakiwanie przez okna, ześlizgiwanie się z pochyłych powierzchni i strzelanie w pozycji leżącej na plecach.

Nowością są fortyfikacje. Każda klasa otrzyma specjalne narzędzia, dzięki którym możliwe będzie budowanie zasiek, kopanie okopów czy nawet odbudowywanie części struktur.

Nowy jest także system Kompanii, dzięki któremu stworzymy oddział postaci. W miarę postępów odblokujemy coraz więcej kosmetycznych elementów. Po raz pierwszy w historii cyklu zmienimy różne elementy ubioru.

Reklama

Skocz do komentarzy (27)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (27)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami