Zwiastun Detroit: Become Human przypomina o premierze gry

Opowieść o trójce androidów.

Sony opublikowało nowy zwiastun Detroit: Become Human - kolejnego projektu od twórców Heavy Rain i Beyond: Dwie dusze ze studia Quantic Dream. Materiał przypomina o zbliżającej się premierze gry.

Produkcja zadebiutuje na konsoli PS4 w najbliższy piątek - 25 maja. W Polsce ukaże się w wersji z polskim dubbingiem, aczkolwiek pojawi się możliwość zabawy ze zlokalizowanymi napisami oraz angielską ścieżką dźwiękową.

Akcję osadzono w 2038 roku w tytułowym Detroit. Gracze pokierują trójką androidów, których pokazano też w udostępnionym trailerze - pomagającym policji w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych Connorem, służącą jako pomoc domowa Karą i stojącym na czele rewolucji robotów Markusem.

Fundamenty rozgrywki nie odbiegną zbytnio od wcześniejszych projektów paryskiego studia. W trakcie przygody wykonamy więc proste czynności, wchodząc w interakcje z napotykanymi postaciami oraz obiektami.

Zobacz: Detroit Become Human - Poradnik, Solucja

Nie zabraknie także opcji podejmowania decyzji wpływających na przebieg dalszych wydarzeń. W zwiastunie podkreślono, że produkcja oferuje największą liczbę rozgałęzień fabularnych spośród dotychczasowych gier od Quantic Dream.

Warto również zaznaczyć, że jutro - 23 maja - o godzinie 19:30 w warszawskim kinie Kinoteka odbędzie się specjalna sesja w Detroit: Become Human. Uczestnicy wydarzenia dokonają wyborów za pomocą telefonu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami