Kinowa sesja Detroit: Become Human 23 maja w Warszawie

Rozgrywka dzięki smartfonom.

Jutro - 23 maja - gracze będą mogli podziwiać Detroit: Become Human na dużym ekranie. Wydarzenie odbędzie się o godz. 19:30 w kinie Kinoteka przy placu Defilad 1 w Warszawie.

Uczestnicy zagłosują za pomocą swoich smartfonów, jakie decyzję podjąć w kolejnych momentach rozgrywki. Wpłyną więc na to, jak przebiegnie akcja i zmienią losy bohaterów.

Zobacz: Detroit Become Human - Poradnik, Solucja

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego chętni powinni zarejestrować się na stronie Cinema Experience. Podajemy podstawowe dane i czekamy na odpowiedź.

det
Rozgrywka na ogromnym ekranie

Detroit: Become Human opowiada o losach trzech przypominających ludzi androidów, którzy w tytułowym mieście pracują na rzecz mieszkańców. Pokierujemy Karą i Markusem, wykorzystywanymi do pomocy w domu oraz Connorem - przywódcą buntu. Tytuł debiutuje 25 maja na PlayStation 4.

Gra przypomina wcześniejsze produkcje studia Quantic Dream. To interaktywny film, w którym wykonujemy proste czynności i decydujemy o kolejnych wydarzeniach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami