GTA Online otrzyma rozszerzenie z klubami nocnymi?

Sugerują nieoficjalne informacje.

Następne przygotowywane przez deweloperów ze studia Rockstar rozszerzenie do GTA Online skoncentruje się na klubach nocnych - wynika z nieoficjalnych doniesień.

Internauta o pseudonimie Yan2295 we wpisie opublikowanym na Twitterze stwierdził, że motywem przewodnim kolejnego DLC są lokale rozrywkowe. Gracze otrzymają możliwość wykupienia i prowadzenia własnego przybytku.

Niewykluczone, że system kierowania klubami nocnymi będzie podobny do zarządzania wprowadzonymi we wcześniejszych aktualizacjach grupami motocyklowymi, bunkrami oraz hangarami. Wszystkie można ulepszać w toku zabawy.

Yan2295 uważa, że nowe rozszerzenie zadebiutuje w czerwcu, choć nie zna dokładnej daty premiery. Podkreśla także, że podobno nadal powstaje DLC, które połączy różne gałęzie działalności wirtualnego gangstera w jeden wspólny biznes.

01
Kluby nocne były motywem przewodnim dodatku The Ballad of Gay Tony do GTA 4

Oczywiście do powyższych doniesień należy podchodzić z dystansem. Warto jednak zaznaczyć, że w przeszłości informacje dostarczane przez wspomnianego internautę bardzo często okazywały się prawdziwe.

Zaimplementowanie klubów nocnych do trybu wieloosobowego GTA 5 mogłoby być odniesieniem do The Ballad of Gay Tony - samodzielnego dodatku do czwartej części cyklu. W rozszerzeniu gracze wcielali się w tytułowego bohatera, właściciela podobnego lokalu rozrywkowego.

Wariant sieciowy jest ciągle rozwijany, dzięki czemu produkcja cieszy się niesłabnącą popularnością. Niedawno przedstawiciele Take-Two - wydawcy gry - poinformowali, że dotychczas sprzedała się w nakładzie 95 milionów egzemplarzy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami