Nieoficjalnie: Call of Duty Black Ops 4 z darmowymi mapami do trybu multiplayer

Season Pass wyłącznie na mapy z zombie?

Black Ops 4 może być pierwszą odsłoną cyklu Call of Duty od lat, która nie zaoferuje przepustki sezonowej do trybu multiplayer - informuje serwis Gaming Intel, powołując się na własne źródła.

Oznacza to, że mapy wprowadzane do gry po premierze, mają być udostępniane za darmo - użytkownicy mieliby otrzymywać jedną mapę miesięcznie, okazjonalnie nawet dwie. Season Pass byłby jednak sprzedawany do kooperacyjnego trybu Zombie.

Taka decyzja ma być podyktowana podobno chęcią zareagowania na statystyki, które wskazują stały spadek liczby aktywnych graczy w nowych odsłonach Call of Duty wraz z premierami kolejnych płatnych map w DLC.

Warto zaznaczyć, że co roku po oficjalnej prezentacji nowego Call of Duty różne sklepy oferowały już przedpremierowo różne wersje produktu w zestawach z przepustką sezonową. Tym razem żadna sieć nie ma w ofercie Black Ops 4 z season passem.

Call of Duty: Black Ops 4 ukaże się 12 października. Gra nie zaoferuje tradycyjnej kampanii fabularnej, ale otrzymamy najbardziej rozbudowany tryb Zombie w historii serii.

Akcja gry osadzona jest po wydarzeniach z Black Ops 2, dlatego otrzymamy różne zaawansowane technologicznie gadżety, ale zabraknie egzoszkieletów - nie uświadczymy więc biegania po ścianach i jet-packów. Strzelanka zawiera też tryb battle royale.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami