Gramy w Onrush od twórców Motorstorm

Offroadowy chaos.

Dziś (20 maja) kończy się krótka, otwarta beta gry Onrush. Przetestowaliśmy produkcję studia Codemasters na konsoli Xbox One X i przedstawiamy wstępne wrażenia w materiale wideo.

Tytuł jest dosyć nietypowy, gdyż sednem nie są tradycyjne wyścigi - miejsce w stawce nie ma znaczenia, nie ma tu także mety. Cały czas pozostajemy w pobliżu grupy innych zawodników.

W różnych trybach otrzymujemy różne cele. W jednym musimy po prostu zużywać jak najwięcej dopalacza i szybko uzupełniać energię, a w innym przejeżdżać przez laserowe bramki, by zasilać konto punktowe drużyny.

Warto przypomnieć, że za grę odpowiadają deweloperzy, którzy tworzyli w przeszłości serię Motorstorm, a także Driveclub. Po zamknięciu Evolution Studios pracowników przejęło Codemasters.

Na PS4 Pro i Xbox One X gra działa w 60 klatkach na sekundę. Podstawowe modele konsol zaoferują 30 klatek. Pełna wersja debiutuje 5 czerwca - ewentualna premiera edycji PC najwcześniej jesienią.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami